O nas

Jesteśmy małżeństwem, fotografem i kamerzystą, którzy mają szczęście iż mogą wspólnie dzielić swoje największe pasje, dzięki temu jesteśmy zespołem, który wspiera się nawzajem a także wzajemnie mobilizuje do ciągłego doskonalenia swojego warsztatu.

Joanna    Tomasz

Referencje

Joanna i Marcin

plener-17„Chcielibyśmy podziękować Asi za zatrzymanie najpiękniejszych chwil naszego życia. W tym wyjątkowym dniu była dla nas nie tylko fotografem, ale również koleżanką. Dzięki Jej ciepłemu urokowi czuliśmy się swobodnie. Jest Fotografem, który w swoją pracę wkłada nie tylko talent, ale równiez i serce. Towarzysząc nam zatrzymała w obiektywie te chwile o które nam chodziło...idealnie uchwyciła miłość, szczęście i przyjazń za co z całego serca Jej dziękujemy! Asia, Marcin i Filip H.”

Gosia i Krzysiek

plener-26„Decyzja o wyborze fotografa ślubnego jest chyba ważniejsza od wyboru sukni ślubnej… bo suknię można przymierzyć i zdecydować, czy to ta wyjątkowa, a fotografowi zaufamy, że potrafi uchwycić najważniejsze chwile, albo będziemy żałować swojej decyzji do końca życia. My zaufaliśmy słowom Asi i Tomka oraz własnej intuicji i nie zawiedliśmy się. Przed naszym ślubem widzieliśmy efekty ciężkiej pracy wielu fotografów i wydawało się nam, że są znakomite. Jednak gdy dostaliśmy nasze fotografie okazało się, że można zrobić zdjęcia jeszcze lepszej jakości, a żadna trudna do uchwycenia chwila nie została przegapiona. Podczas samej ceremonii oraz wesela w ogóle nie zauważaliśmy obecności Asi i Tomka, co naszym zadaniem jest ważne, gdyż nie tworzy atmosfery skrępowania wśród gości. Natomiast plener pokazał nam jakim profesjonalizmem i poświęceniem charakteryzuje się Asia. To Ona namawiała nas na kolejne ujęcia mimo, że byliśmy już bardzo zmęczeni minionym tygodniem. Dawała wiele wskazówek, co robić i jak się zachowywać, aby zdjęcia wyszły jak najbardziej naturalnie. Nie straszna Jej była ulewa podczas wesela i mokra trawa podczas pleneru. Dzięki temu, gdy otworzymy album mamy z czego się pośmiać, przy czym się wzruszyć, do czego uśmiechnąć. Mówiąc krótko… zdjęcia genialne !!!”

Anna i Marek

plener-48„Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem zaangażowania, kreatywności i profesjonalizmu Asi i Tomka. Przepiękne zdjęcia i film będą dla nas pamiątką na wiele długich lat. Podjęcie decyzji o wyborze kamerzysty czy fotografa to niezwykle ważna decyzja - oddajemy się poniekąd w ich ręce w tak ważnym dla nas dniu. Nasz wybór był w 100% trafny. Gdybyśmy mieli raz jeszcze dokonać wyboru, byłby taki sam. Dziękujemy Wam za tak wspaniałą pamiątkę - nie ukrywamy, że efekt końcowy Waszej pracy przeszedł nasze najśmielsze oczekiwania, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu !!”

Marta i Paweł

marta-i-pawel-referencje„Chciałam Wam tylko napisać że wielu znajomych i z rodziny oglądało już film z naszego wesela i wszyscy są zachwyceni! Każdy chwali film i za każdym razem słyszymy komplementy typu "rewelacja", "najlepszy film jaki widzieliśmy" itp. Dziś napisała do mnie kolejna znajoma która w mailu napisała mi cytuję: "Film jest po prostu CUDOWNY! Czegoś tak wspaniałego jeszcze nie widzieliśmy". Pomyslałam że miło będzie gdy napisze Wam że wszyscy są zachwyceni filmem. Łącznie z nami oczywiście. Ja znam go już na pamięć. Oglądam go dosłownie w każdej chwili. Nawet dziś gdy gotowałam obiad przytachałam laptopa do kuchni i oglądnęłam go 2 razy 🙂 Nie skłamię że oglądałam go juz chyba z 50 razy 🙂 Dlatego jeszcze raz wielkie podziękowania dla Was bo naprawdę warto było tyle na niego czekać 🙂 Będziemy Was polecać każdemu 🙂 Pozdrawiamy gorąco! Marta i Paweł”